F3 Składany Reformer

Align-Pilates F3 składany Reformer wznosi składane reformery na nowy poziom. Biorąc to, co najlepsze z poprzednika F2, F3 posiada teraz lżejsze aluminiowe prowadnice i innowacyjny nowy projekt wózka. Nowa konstrukcja zwiększa odległość od 95 cm do 97 cm, a także zawiera szereg subtelnych udoskonaleń, dzięki którym korzyści płynące ze studyjnego treningu pilates można przenieść do zacisza własnego domu, bez konieczności posiadania przestrzeni przeznaczonej do ćwiczeń pilates. Choć zaprojektowany do użytku domowego, reformer F3 posiada wiele kluczowych cech naszych komercyjnych reformerów, w tym te same sprężyny z drutu muzycznego, liny i paski, aby zapewnić wrażenia z jazdy na równi z wiodącymi maszynami komercyjnymi. F3 oferuje płynny, progresywny opór i szereg regulacji, aby dostosować maszynę do swojego treningu. Aluminiowe prowadnice i wysokiej jakości koła PU zapewniają płynną i cichą jazdę.

F3 Pilates Reformer to samodzielna maszyna, którą można łatwo przemieszczać i po złożeniu bezpiecznie przechowywać, dzięki czemu nie musi zajmować miejsca, gdy nie jest używana. Składa się w ciągu kilku minut do kompaktowej i samodzielnej maszyny. Wystarczy rozłożyć go w salonie lub na wolnej przestrzeni, wykonać trening, a następnie złożyć i schować do następnego razu. F3 może być używany do ćwiczeń cardio po dodaniu deski do skakania z serii F.  F3 może być otwierany i zamykany przez jedną osobę ze względną łatwością, ponieważ ciężar podnoszenia jest podobny do podnoszenia ciężkiej walizki.

Uwaga: Nie jest objęty gwarancją na użytek komercyjny. 2 lata gwarancji na ramę. Maksymalna waga użytkownika: 120 kg i odpowiednia dla użytkowników o wzroście 145 cm - 193 cm (4'10 - 6'4″).

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERF3
Brand: Align-Pilates
Wymiary:
Reformer: 242cm (L) x 70cm (W) x 23cm (H)
Złożony: 143,5cm (H) x 70cm (W) x 49cm (D)
Wymiary wózka: 89cm (dł.) x 58cm (szer.)
Wysokość wózka: 22cm
Waga: 58kg

Od 11,500 zł*  
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Jump Board dla Reformerów z serii C, F & H

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera Pilates. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy do swojego repertuaru Pilates dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Jump Board jest kompatybilny z wszystkimi reformerami Align-Pilates serii C, F i H.

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPC1
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie serie C/F/H.
Wymiary: 52cm (L) x 58cm (W)
Waga: 7kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 495,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski         Poduszka pod szyję

Align-Pilates Neck Pillow wspiera naturalną krzywiznę szyi podczas wykonywania ćwiczeń na reformerze Pilates. Wykonana z pianki EVA pokrytej winylem, Neck Pillow jest super wygodną alternatywą dla podniesienia podkładki pod głowę Twojego reformera. Należy pamiętać, że Neck Pillow nie powinien być używany ze wszystkimi ćwiczeniami; 1) Nie używaj Neck Support Pillow do ćwiczeń, które wymagają podniesienia bioder wyżej niż głowy. 2) Poduszka Neck Support Pillow zapewnia komfort, wsparcie i wyrównanie postawy podczas ćwiczeń na reformerze wykonywanych w pozycji leżącej na plecach.

Szczegóły produktu
Kod: PAPNECKPAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie Reformery.
Wymiary: 27cm (L) x 15cm (W)
Waga: 300g
Materiał: Pianka EVA pokryta winylem

Od 170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski