A8-Pro Pilates Reformer na niskich nogach

Ta wersja reformera A8-Pro jest wersją z niskimi nogami, chociaż nogi są wymienne, ten jest dostarczany z najniższą z trzech opcji na 28cm. Niskie nogi reformera są dobre dla studiów z niską wysokością sufitu i są popularne dla zajęć grupowych, ponieważ są łatwiejsze do ułożenia w pionie. Maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERA8L
Marka: Align-Pilates
Wymiary: 257cm (L) x 75cm (W) x 28cm (H)

Od 16,900 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
A8-Pro Pilates Reformer na standardowych nogach

Wprowadzony w 2020 roku Align-Pilates A8-Pro Pilates Reformer ma całkowicie nowy profil jezdny i porusza się na 8 kołach PU (zamiast 4 nylonowych kół poprzednich modeli A2). Ta zaktualizowana platforma oferuje cichszą jazdę, lepszą obsługę sił poprzecznych obciążenia i zmniejszenie konserwacji. A8-Pro posiada również sprężynę Rapid Change (RC), która umożliwia najszybszą regulację sprężyny na rynku, a także wiele innych subtelnych ulepszeń, które sprawiają, że A8-Pro jest gwiazdą w linii Align-Pilates!

Sprężyny Rapid Change (RC) radykalnie zmieniają łatwość i szybkość regulacji reformera, co jest szczególnie korzystne w warunkach zajęć grupowych, w których A8-Pro jest najlepszy. Drążek sprężynowy może być regulowany przy założonych sprężynach jedną ręką w jednej czynności w porównaniu do większości standardowych reformerów.

A8-Pro oferuje wyrafinowaną wydajność, szerokie możliwości regulacji, luksusowy, ponadwymiarowy wózek. Czwarta generacja A8-Pro jest wynikiem wieloletniego rozwoju. A8-Pro może być zbudowany z trzema wymiennymi wysokościami nóg: niskie nogi (28cm), standardowe (42cm) lub wysokie nogi (64cm), co sprawia, że A8-Pro jest naprawdę przyszłościową i wszechstronną inwestycją. Został on zaprojektowany zarówno dla studia, post-rehabilitacji, jak i użytku prywatnego, a jego innowacyjna konstrukcja oferuje wiele łatwych regulacji, aby zapewnić pełną elastyczność w użyciu.

A8-Pro może być ustawiony w pionie i posiada kółka dla łatwego przemieszczania. Podobnie jak wcześniejsze modele Pro z serii A, ten reformer może przyjąć ramę Half Cadillac Frame, co sprawia, że jest to najbardziej wszechstronny reformer w swojej klasie, oferując jednocześnie niezrównany stosunek jakości do ceny. Max. waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERA8S
Brand: Align-Pilates
Wymiary: 257cm (L) x 75cm (W) x 42cm (H)

Od 17,900 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
A8-Pro Pilates Reformer na wysokich nogach

Ta wersja reformera A8-Pro jest wersją z nogami rehab, chociaż nogi są wymienne, ta dostarczana jest z najwyższą z trzech opcji na 64cm. Max. waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERA8R
Marka: Align-Pilates
Wymiary: 257cm (L) x 75cm (W) x 64cm (H)

Od 18,700 zł
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

A8-Pro Pilates Reformer z połową Cadillac'a

Ta wersja reformera A8-Pro jest dostarczana z ramą Half Cadillac, która zawiera A8-Pro Pilates Reformer na standardowej wysokkości nogach, ramę Half Cadillac wraz z uchwytami montażowymi , konwerter materaca oraz platformę -  wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać kompletne combo Reformera z Wieżą. Górna rama wykonana w całości ze stali nierdzewnej przewyższa standardowe ramy ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. Maksymalna waga użytkownika: 150 kg.

Zawiera 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone

Szczegóły produktu
Kod: PAPHALFCADSETA8S
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 257cm (L) x 75cm (W) x 42 (H)


Od 27,700 zł
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Konwerter materaca do Reformerów z serii A

Rozszerz swój reformer o dodatkowy konwerter materacy do reformerów Align-Pilates serii A, który musi być używany w połączeniu z Platformą, aby przekształcić reformer w całkowicie płaskie łóżko. Całkowicie płaskie łóżko może być używane w połączeniu z Wieżą, aby dodać dodatkowy repertuar lub jako obszar do pracy na macie. Dodając tę dodatkową opcję do swojego reformera, można wygodnie zmienić przeznaczenie reformera dla klientów lub w domu. Zwiększ wszechstronność przestrzeni swojego studia Pilates dzięki temu konwerterowi materacy! Kompatybilny z reformerami serii A. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPMATA2
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność: Wszystkie urządzenia z serii A.
Wymiary: 118,5cm (L) x 67cm (W) x 5cm (D)
Waga: 14.2kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości i doskonałej pamięci & tapicerowane w odpornym na ścieranie winylu.

Od 1295 zł *
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Platforma materaca dla Reformerów z serii A

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój Align-Pilates Reformer z serii A o platformę, aby uzyskać dodatkowe wyściełanie stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej. Platforma może być również używana w połączeniu z konwerterem materaca, aby przekształcić reformer w całkowicie płaski materac do ćwiczeń. W pełni płaski  może być używany w połączeniu z ramą Half Cadillac. Kompatybilny z wszystkimi reformerami serii A. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPMATPLATA2R
Marka: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii A.
Wymiary: 74cm (L) x 30cm (W) x 7cm (D)
Waga: 3kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości. Tapicerka vinylowa.


Od 590 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do PolskiDeska Jump Board dla Reformerów z serii A

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera Pilates. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy do swojego repertuaru dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Ta deska do skakania jest kompatybilna ze wszystkimi reformerami Align-Pilates serii A oraz reformerem M1. Może być również używana z krzesłem Combo, aby przekształcić je w krzesło z wysokim oparciem. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPA2
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: Wszystkie A Series & M1.
Wymiary: 65,5cm (L) x 60cm (W)
Waga: 7.8kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 775,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do PolskiCardio Jump Dome dla Reformerów z serii A

Cardio Jump Dome łączy tradycyjny reformer Jump Board z Balance Dome, aby zapewnić amortyzowane podłoże do lądowania podczas wykonywania ćwiczeń jump board na reformerze. Pozwala to użytkownikom na wykonywanie dłuższych ćwiczeń plyometrycznych na reformerze bez dyskomfortu. Jump Dome pozwala również na wysokoenergetyczny trening aerobowy przy bardzo niskim wpływie na ciało, co daje nowe możliwości ćwiczeń. Cardio Jump Dome pasuje do wszystkich reformerów serii A od Align-Pilates.

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPDOME
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii A.
Wymiary: 60cm (DIA)
Waga: 5.75kg

Od 1300 zł*    Mata ochronna na Reformery z serii A

Dodaj trochę dodatkowego komfortu i luksusu do swojego reformera Align-Pilates . Mata ochronna zwiększa amortyzację i komfort ćwiczeń. Podkładka zapewnia również dodatkową ochronę tapicerki, aby uniknąć uszkodzeń i może być czyszczona dzięki nieabsorbującej naturze materiału TPE.
Idealne rozwiązanie dla zapracowanych studiów, które muszą utrzymać swój sprzęt w higienie.
Wybierz jeden z dwóch kolorów: bakłażan/szary lub niebieski/szary (użyj obu stron dla zróżnicowania kolorów i wzorów), Pomogą one rozjaśnić przestrzeń Twojego studia!
Maty są idealne skrojone pod wymiary reformerów Align-Pilates, więc nie będą pasować na reformery innych marek.

Szczegóły produktu
Kod: PAPC2TOPPER-AUBGRY
Marka: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii C.
Wymiary: 86cm (L) x 58cm (W) x 6mm (D)
Waga: 500g
Kolor: Aubergine/Grey
Materiał: TPE (Thermoplastic Elastomers); nadający się do recyklingu i degradacji. Brak wewnętrznej siatki, ponieważ mata jest odporna na rozciąganie. Nie zawiera PVC i lateksu.
Instrukcje pielęgnacji: Przetrzeć czystą, wilgotną szmatką.
NIE UŻYWAĆ ostrych detergentów do czyszczenia tego produktu.Od 260 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


         Poduszka pod szyjęAlign-Pilates Neck Pillow wspiera naturalną krzywiznę szyi podczas wykonywania ćwiczeń na reformerze Pilates. Wykonana z pianki EVA pokrytej winylem, Neck Pillow jest super wygodną alternatywą dla podniesienia podkładki pod głowę Twojego reformera. Należy pamiętać, że Neck Pillow nie powinien być używany ze wszystkimi ćwiczeniami; 1) Nie używaj Neck Support Pillow do ćwiczeń, które wymagają podniesienia bioder wyżej niż głowy. 2) Poduszka Neck Support Pillow zapewnia komfort, wsparcie i wyrównanie postawy podczas ćwiczeń na reformerze wykonywanych w pozycji leżącej na plecach.

Szczegóły produktu
Kod: PAPNECKPAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie Reformery.
Wymiary: 27cm (L) x 15cm (W)
Waga: 300g
Materiał: Pianka EVA pokryta winylem

Od 170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski       Mata ochronna pod reformer

Mata jest przeznaczona do użytku pod wszystkie reformery Align-Pilates. Zapewnia doskonałą ochronę podłogi. Posiada uszczelnione krawędzie i antypoślizgową podstawę, oferując wysoki poziom przyczepności. 
Odporność chemiczna, PVC pomagają chronić podłogę i tłumić dźwięk, jak również pomagają przedłużyć żywotność maszyny chroniąc ją przed dostaniem się włókien dywanowych i kurzu do wszelkich ruchomych części reformera.
Świetny dodatek do Twojego studia lub domu!

Ważna uwaga dotycząca maty do reformera: Jeśli podłoga jest polakierowana lakierami na bazie wody, pozwól na co najmniej 3 miesiące pełnego czasu schnięcia przed użyciem któregokolwiek z naszych produktów. Nadaje się tylko na podłogi zabezpieczone lakierami bez rozpuszczalników. Brak przyczepności po zamoczeniu.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMACHINE100250BLK
Brand: Align-Pilates
Kolor: Czarny
Wymiary: 2,5m (L) x 100cm (W) x 4,5mm (D)
Waga: 3kg
Materiał: PVC wolny od ftalanów


Od 499 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

  Sprężyny wymienne do reformerów i Cadillac'a

Wszystkie sprężyny Align-Pilates są wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem. Te 47cm sprężyny są przeznaczone do użytku na reformatorach Pilates, jak również na pół i pełnym Cadillacu Pilates. Dostępne są cztery siły: Extra Light, Light, Medium & Strong.

Szczegóły produktu
Kod: PAPSPRINGSSTRONG
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: wszystkimi reformerami/wszystkimi Cadillacami.
Wymiary: 47cm (L)
Waga: 650g
Kolor: Zielony
Materiał: Wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem.


Od 295zł* 
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski