C8-S Pilates Reformer
         

Nowością 2022 jest C8-S. Podczas gdy bestsellerowy C8-Pro został zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności, możliwości adaptacyjnych i łatwości konserwacji, C8-S stara się przepakować ten sprawdzony projekt w bardziej elegancką i stylową maszynę. C8-S skupia się na czystych, płynnych liniach osiągniętych poprzez umieszczenie platformy do stania i lin w ramie oraz bardziej uproszczonych nogach. C8-S jest szczególnie skierowany do profesjonalnych studiów oraz stylowych studiów domowych.

C8-S jest niemal identyczny w działaniu jak C8-Pro. Używa tego samego wózka, profilu biegowego, podwozia i systemów regulacji, więc można oczekiwać tej samej płynnej i cichej pracy . Dla posiadaczy istniejącej serii C, C8-S używa  tej samej deski Jump Board, Materaca i Platformy. C8-S jest dostępny w standardowej wysokości 26cm, która może być zwiększona do 42cm dzięki opcjonalnym przedłużeniom nóżek.

 Dla tych, którzy chcą używać także ramy Half Cadillac'a / Wieży, dostępny jest uchwyt Half Cadillac, lub alternatywnie reformer może być używany z  Wieżą/ Half Cadillac'em montowanym na ścianie. W warunkach studyjnych rama Half Cadillac montowana na ścianie daje możliwość stworzenia dwóch stanowisk pracy.

Różnice pomiędzy C8-S a C8-Pro to: nierdzewne stalowe piony linowe; o 1,5 cm mniejszy wózek ; bardzo podobne, ale nieznacznie różniące się pozycje prętów stóp; o 1,5 cm węższa platforma stojąca, biała rama, prowadnice i nogi; różne przedłużenia nóżek i niemożność dołączenia pełnej ramy Cadillac'a. 
Na plus należy zaliczyć to, że wygląda świetnie i pięknie funkcjonuje!

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERC8S
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 244cm (L) x 67cm (W) x 26cm (H)
Waga: 68kg

Od 16,900 zł *
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski

 Reformer C8-S na wyższych nogach

Ta wersja reformera C8-S zawiera dodatkowe wyższe 42 cm nóżki, idelne do pracy studyjnej.Szczególnie polecane przy montażu ramy Half Cadillac/Wieży.

Od 17 800 zł brutto*
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski


Reformer C8-S z ramą Half Cadillac/Wieżą

C8-S Pro to ewolucja naszego najlepiej sprzedającego się reformera C8-Pro. Zaprojektowany z naciskiem na estetykę i schludne, płynne linie, C8-S Pro jest idealny dla bardziej stylowych studiów.

Ten reformer wykorzystuje konstrukcję C8-Pro i przepakowuje ją w świeży projekt, koncentrując się na czystych, płynnych liniach, osiągniętych poprzez umieszczenie platformy stojącej i taśm linowych w ramie. C8-S Pro jest szczególnie skierowany do grupowego studia  i bardziej zorientowanego na styl studia domowego.

Pod względem operacyjnym jest prawie dokładnie taki sam jak C8-Pro, wykorzystując ten sam wózek, profil prowadnicy, podwozie i systemy regulacji, dzięki czemu można oczekiwać tego samego płynnego i cichego doświadczenia. Dla właścicieli  Reformerów z serii C, C8-S Pro wykorzystuje również tę samą deskę Jump Board, konwerter materaca i platformę.

Różnice w stosunku do C8-Pro są następujące: 1,5 cm mniejszy wózek  (105 cm), bardzo podobne, ale ułamkowo różne pozycje drążka na stopy, biała rama i nogi, różne przedłużenia nóg i brak możliwości dołączenia Full Cadillac. Wygląda świetnie i działa pięknie!

C8-S Pro ma standardową wysokość 26 cm, ale ta wersja jest wyposażona w przedłużenia nóg, dzięki czemu można go postawić na wysokość 42 cm. 
W zestawie z ramą Half Cadillac/Wieżą poza reformerem C8-S na wyższych nogach znajdują się również: rama Half Cadillac/Wieża, uchwyty montażowe, platforma i konwerter materaca.

Szczegóły produktu:
Kod: PAPC8SHALFCAD
Marka: Align-Pilates
Wymiary:
Reformer: 243cm (dł.) x 67cm (szer.) x 26cm (wys.)
Reformer z przedłużeniami nóg: 243cm (dł.) x 67cm (szer.) x 42cm (wys.)
Reformer z ramą Half Cadillac: 243 cm (dł.) x 67 cm (szer.) x 212 cm (wys.)
Waga:
Reformer: 70.4kg
Reformer z przedłużeniami nóg: 78kg
Reformer z połową cadillaca: 118 kg


Od 26 999 zł brutto*
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski

Uchwyty montażowe do ramy Half Cadillac / Wieży dla Reformera C8-S

Ten zestaw wsporników pozwoli przekształcić Twój C8-S Reformer w Half Pilates Cadillac. Po zamocowaniu zestawu wsporników do nóg reformera, można dodać ramę pół Cadillac'a inaczej Wieżę.

Rama Half Cadillac'a jest sprzedawana oddzielnie. Aby uzupełnić zestaw Half Cadillac, zalecamy wyższe nóżki, dodanie konwertera materaca i platformę.

Szczegóły produktu
Kod: PAPC8SHCADBKT
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: C8-S Pilates Reformer
Kolor: Biały
Wymiary: 22cm (L) x 30,5cm (W) x 35cm (H)
Waga: 9,3kg

Od 850 zł*

*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski

       C8-Pro Pilates Reformer

Reformer C8-Pro posiada aluminiowy profil, drążek na stopy oraz nowy system wózków 8 PU dla najcichszej i najmniej wymagającej konserwacji jazdy. Jak wszystkie reformery Align-Pilates, C8-Pro jest wyposażony w sprężynę Rapid Change (RC) dla najłatwiejszej i najszybszej regulacji na rynku. Rapid Change (RC) w C8-Pro radykalnie zmienia łatwość i szybkość regulacji reformera, co jest szczególnie korzystne w warunkach zajęć grupowych. Drążek sprężynowy może być regulowany przy założonych sprężynach jedną ręką w porównaniu z większością standardowych reformerów.

Wielu profesjonalistów wybierając reformer kieruje się jego właściwościami jezdnymi. A największym wyznacznikiem jest liczba i rodzaj kółek. Liczba i materiał kółek określają opór, jaki stawia wózek, dźwięk, jaki wydaje urządzenie, obsługę obciążeń krzyżowych i ilość konserwacji wymaganej dla optymalnej wydajności. W C8 zastosowano 8 kół, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić cichszą i bardziej miękką jazdę przy nieco większym oporze toczenia w porównaniu z jazdą oferowaną przez twardsze nylonowe koła stosowane w systemie 4-kołowym, jak w C2-Pro RC, gdzie koła pracują w dopasowanym profilu aluminiowym. To, które z nich jest lepsze jest kwestią preferencji użytkownika, choć dla wielu będzie to kluczowy czynnik decydujący o wyborze maszyny.

C8-Pro jest przystosowany do stawiania w pionie. Podobnie jak wcześniejsze modele Pro z serii C, ten reformer może przyjąć pełną lub połowiczną ramę Cadillac'a, co czyni go najbardziej wszechstronnym reformerem w swojej klasie, oferując jednocześnie niezrównany stosunek jakości do ceny. Ponadto, reformer C8-Pro dzieli wszystkie akcesoria z reformerem C2-Pro RC i wcześniejszymi reformerami serii C, co oznacza, że idealnie pasuje do innych maszyn serii C.

Górna rama ze stali nierdzewnej przewyższa ramy ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. C8-Pro jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERC8
Brand: Align-Pilates
Wymiary: 239,5cm (L) x 66cm (W) x 26cm (H)
Waga: 59kg

Od 14,900 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

  C8-Pro Pilates Reformer na wyższych nogach

Ta wersja reformera C8-Pro posiada wyższe 42cm nogi. Ostrzeżenie przy stawianiu reformera: reformer powinien stać tylko w miejscach, w których nie ma ryzyka przewrócenia. Nigdy nie należy stawiać reformer w pomieszczeniu, do którego mogą mieć dostęp dzieci. Reformer może stać tylko w pomieszczeniach zamkniętych na twardych, płaskich powierzchniach. 
C8-Pro jest odpowiedni dla użytkowników 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERC8L
Brand: Align-Pilates
Wymiary: 239,5cm (dł) x 66cm (szer) x 44c

Od 15,600 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


  C8-Pro Pilates Reformer z ramą Half Cadillac/Wieżą

Ta wersja reformera C8-Pro jest dostarczana z ramą Half Cadillac / Wieżą, która zawiera Reformer C8-Pro, Half Cadillac Frame z uchwytami montażowymi, wyższe nóżki, konwerter materaca i platformę - wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać kompletne combo Pilates Reformer z Wieżą. Pełna rama górna ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. 
C8-Pro jest odpowiedni dla użytkowników 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Zawiera 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPC8HALFCAD
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 239,5cm (L) x 66cm (W) x 26cm (H)

Od 23,700 zł* 
  *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


  C8-Pro Pilates Reformer z pełnym Cadillac'iem

Ta wersja reformera C8-Pro jest dostarczana z ramą Full Cadillac, która zawiera Reformer C8-Pro, ramę Full Cadillac Frame wraz z uchwytami montażowymi, wyższe nogi, konwerter materaca i platformę - wszystko, czego potrzebujesz do kompletnego zestawu Reformer & Cadillac Combo. Górna rama wykonana w całości ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. 
C8-Pro jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.
Zawiera 12 najlepszych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Light - Blue
2x Standard (47cm) Medium -Red
2x Standard (47cm) Very Strong - Black (do trapezu)
2x Długi (64cm) Jasny - Fioletowy
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone

Szczegóły produktu
Kod: PAPC8FULLCAD
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 239,5cm (L) x 66cm (W) x 26cm (H)

Od 28,700 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do PolskiRama Half Cadillac'a do Reformerów z serii C, A i MPrzekształć swój reformer w Half Pilates Cadillac lub używaj przy ścianie z dodatkowym uchwytem ściennym. Wieża Align-Pilates Half Cadillac jest kompatybilna z wszystkimi reformerami serii A, M i C, a także kompatybilna z uchwytem ściennym do używania przy ścianie bez reformera. 
Wieża Half Cadillac urozmaica treningi pilates. Montaż trwa około 10 minut, można go kupić z reformerem jako zestaw lub dodać w późniejszym czasie. 
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Dostarczony z tym urządzeniem pasek bezpieczeństwa jest przeznaczony wyłącznie do tego, aby zapobiec niebezpiecznemu wychyleniu się drążka swing through w dół pod wpływem napięcia i uderzeniu użytkownika, głównie wtedy, gdy jest on sprężynowany od spodu drążka, a użytkownik leży pod nim. Pasek bezpieczeństwa nie jest przeznaczony do przekształcenia drążka wahadłowego w sztywny drążek, na którym można usiąść, uklęknąć, stanąć, zawisnąć, rozhuśtać się lub wspiąć się na niego całym ciężarem ciała lub jego częścią. Drążek wahadłowy jest przeznaczony do ćwiczeń typu push/swing through, bez sprężynowania lub z dołączonymi sprężynami. Nie jest zaprojektowany do wytrzymywania oporu pochodzącego z innego źródła niż dostarczone sprężyny, ani do ćwiczeń izometrycznych lub z ciężarem ciała wykonywanych pod dowolnym kątem. Ćwiczenia polegające na staniu, klękaniu lub siedzeniu na drążku lub ramionach podporowych, huśtaniu się na drążku lub ramionach podporowych, zwisaniu na drążku lub ramionach podporowych, lub bocznym ciągnięciu lub pchaniu na drążek lub ramiona boczne nie są zgodne ze specyfikacją konstrukcyjną tego sprzętu i grożą poważnymi obrażeniami użytkownika.

Co jest zawarte w zestawie?

Rama Half Cadillac
1 para pasów na stopy
1 para uchwytów do rąk
2 pary szybko regulowanych uchwytów sprężynowych z podwójnym oczkiem
8 aluminiowych karabinków
8 podwójnie zakończonych klipsów dla psów
Zawiera 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPHALFCADA2
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: serią A/M/C. Except C1.
Wymiary: 189cm od podłogi
Waga: 30kg
Materiał: Pełna rama górna ze stali nierdzewnej

Od 6,900 zł*
 
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski


       Pełna rama Cadillac'a dla Reformerów z serii C

Przekształć swój reformer w Full Pilates Cadillac. Rama Full Pilates Cadillac może być używana z reformerami Align-Pilates z serii C. Rama ta zapewnia najwyższą wszechstronność w Twoim studio Pilates. Rama górna wykonana w całości ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długi i wolny od korozji okres użytkowania. Stelaż Cadillac Frame jest dostarczany w komplecie ze wszystkimi wymaganymi akcesoriami. 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Dostarczony pasek bezpieczeństwa z tym urządzeniem jest przeznaczony wyłącznie do zapobiegania huśtaniu się drążka w dół niebezpiecznie pod wpływem napięcia i uderzenia użytkownika, głównie gdy jest on sprężynowany od spodu drążka, a użytkownik leży pod nim. Pasek bezpieczeństwa nie jest przeznaczony do przekształcenia drążka wahadłowego w sztywny drążek, na którym można usiąść, uklęknąć, stanąć, zawisnąć, rozhuśtać się lub wspiąć się na niego całym ciężarem ciała lub jego częścią. Drążek wahadłowy jest przeznaczony do ćwiczeń typu push/swing through, bez sprężynowania lub z dołączonymi sprężynami. Nie jest zaprojektowany do wytrzymywania oporu pochodzącego z innego źródła niż dostarczone sprężyny, ani do ćwiczeń izometrycznych lub z ciężarem ciała wykonywanych pod dowolnym kątem. Ćwiczenia polegające na staniu, klękaniu lub siedzeniu na drążku lub ramionach podporowych, huśtaniu się na drążku lub ramionach podporowych, zwisaniu na drążku lub ramionach podporowych, lub bocznym ciągnięciu lub pchaniu na drążek lub ramiona boczne nie są zgodne ze specyfikacją konstrukcyjną tego sprzętu i grożą poważnymi obrażeniami użytkownika oraz potencjalnymi kosztownymi roszczeniami wobec instruktora.

Co jest w zestawie?

Pełny Cadillac
1 trapez z puszystym podparciem dla stóp
1 para uchwytów Fuzzy
1 para pasków na stopy
1 para uchwytów do rąk
2 pary szybko regulowanych uchwytów sprężynowych z podwójnym oczkiem
14 karabinków aluminiowych
10 podwójnie zakończonych klipsów dla psów
Zawiera 12 najlepszych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Light - Blue
2x Standard (47cm) Medium -Red
2x Standardowa (47cm) Bardzo Mocna - Czarna (do trapezu)
2x Długi (64cm) Jasny - Fioletowy
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPC1PROFCAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: A2 Base Frame & All C-Series. Z wyjątkiem C1.
Waga: 65.6kg
Materiał: Pełna stal nierdzewna górna rama

Od 10 999 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


Uchwyty montażowe do ramy Half  i Full Cadillac dla Reformerów z serii C

Ten zestaw wsporników po prostu mocuje się do nóg reformera, a następnie można dodać ramę Half i Full Cadillac. Należy pamiętać, że ramy są sprzedawane oddzielnie. Jeśli chcesz w pełni korzystać z funkcji pół lub całego Cadillac'a, zalecamy dodanie konwertera materaca i platformę w celu uzupełnienia zestawu.
Szczegóły produktu
Kod: PAPC1PROHCADBKT
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: Wszystkie serie C. Z wyjątkiem C1 i C8-S.
Wymiary: 11,5 (L) x 21,5cm (H)
Waga: 4.7kg

Od 450 zł*  
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Platforma materaca dla Reformerów z serii C

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój Reformer o platformę, aby uzyskać dodatkowe wyściełanie stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej. Platforma  może być również używana w połączeniu z konwerterem materaca, aby przekształcić reformer w całkowicie płaski materac. W takiej formie może być używany w połączeniu z Half lub Full Cadillac'iem.  Kompatybilny z wszystkimi reformerami serii C. 
Szczegóły produktu
Kod: PAPMATC1PE
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: wszystkie urządzenia z serii C.
Wymiary: 68cm (L) x 26cm (W) x 5,5cm (D)
Waga: 3.1kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości. Tapicerka vinylowa   odporna na ścieranie.


Od 450 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Konwerter materaca dla Reformerów z serii C

Rozszerz swój reformer o dodatkowy konwerter materaca do reformerów Align-Pilates serii C, który musi być używany w połączeniu z Platformą, aby przekształcić reformer w całkowicie płaskie łóżko. Może być używane w połączeniu z Half lub Full Cadillac'em. 
Szczegóły produktu
Kod: PAPMATC1MC
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii C.
Wymiary: 104,5cm (L) x 60cm (W) x 8,7cm (D)
Waga: 11kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości i doskonałej pamięci & tapicerowane w odpornym na ścieranie winylu.

Od 999 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

   Deska Jump Board dla Reformerów z serii C, F & H

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy  dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Jump Board jest kompatybilny z wszystkimi reformerami Align-Pilates serii C, F i H.

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPC1
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie serie C/F/H.
Wymiary: 52cm (L) x 58cm (W)
Waga: 7kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 495,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
         Poduszka pod szyję

Align-Pilates Neck Pillow wspiera naturalną krzywiznę szyi podczas wykonywania ćwiczeń na reformerze Pilates. Wykonana z pianki EVA pokrytej winylem, Neck Pillow jest super wygodną alternatywą dla podniesienia podkładki pod głowę Twojego reformera. Należy pamiętać, że Neck Pillow nie powinien być używany ze wszystkimi ćwiczeniami; 1) Nie używaj Neck Support Pillow do ćwiczeń, które wymagają podniesienia bioder wyżej niż głowy. 
2) Poduszka Neck Support Pillow zapewnia komfort, wsparcie i wyrównanie postawy podczas ćwiczeń na reformerze wykonywanych w pozycji leżącej na plecach.

Szczegóły produktu
Kod: PAPNECKPAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie Reformery.
Wymiary: 27cm (L) x 15cm (W)
Waga: 300g
Materiał: Pianka EVA pokryta winylem

Od 170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski    Mata ochronna na reformer z serii C

Dodaj trochę dodatkowego komfortu i luksusu do swojego reformera Align-Pilates . Mata ochronna zwiększa amortyzację i komfort ćwiczeń. Podkładka zapewnia również dodatkową ochronę tapicerki, aby uniknąć uszkodzeń i może być czyszczona dzięki nieabsorbującej naturze materiału TPE. 
Idealne rozwiązanie dla zapracowanych studiów, które muszą utrzymać swój sprzęt w higienie. 
Wybierz jeden z dwóch kolorów: bakłażan/szary lub niebieski/szary (użyj obu stron dla zróżnicowania kolorów i wzorów), Pomogą one rozjaśnić przestrzeń Twojego studia! 
Maty są idealne skrojone pod wymiary reformerów Align-Pilates, więc nie będą pasować na reformery innych marek. 


Szczegóły produktu
Kod: PAPC2TOPPER-AUBGRY
Marka: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii C.
Wymiary: 86cm (L) x 58cm (W) x 6mm (D)
Waga: 500g
Kolor: Aubergine/Grey
Materiał: TPE (Thermoplastic Elastomers); nadający się do recyklingu i degradacji. Brak wewnętrznej siatki, ponieważ mata jest odporna na rozciąganie. Nie zawiera PVC i lateksu.
Instrukcje pielęgnacji: Przetrzeć czystą, wilgotną szmatką. 
NIE UŻYWAĆ ostrych detergentów do czyszczenia tego produktu.Od 260 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

      Mata ochronna pod reformer

Mata jest przeznaczona do użytku pod wszystkie reformery Align-Pilates. Zapewnia doskonałą ochronę podłogi. Posiada uszczelnione krawędzie i antypoślizgową podstawę, oferując wysoki poziom przyczepności. 
Odporność chemiczna, PVC  pomagają chronić podłogę i tłumić dźwięk, jak również pomagają przedłużyć żywotność maszyny chroniąc ją przed dostaniem się włókien dywanowych i kurzu do wszelkich ruchomych części reformera. 
Świetny dodatek do Twojego studia lub domu!

Ważna uwaga dotycząca maty do reformera: Jeśli podłoga jest polakierowana lakierami na bazie wody, pozwól na co najmniej 3 miesiące pełnego czasu schnięcia przed użyciem któregokolwiek z naszych produktów. Nadaje się tylko na podłogi zabezpieczone lakierami bez rozpuszczalników. Brak przyczepności po zamoczeniu.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMACHINE100250BLK
Brand: Align-Pilates
Kolor: Czarny
Wymiary: 2,5m (L) x 100cm (W) x 4,5mm (D)
Waga: 3kg
Materiał: PVC wolny od ftalanów


Od 499 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

  Sprężyny wymienne do reformerów i Cadillac'a

Wszystkie sprężyny Align-Pilates są wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem. Te 47cm sprężyny są przeznaczone do użytku na reformatorach Pilates, jak również na pół i pełnym Cadillacu Pilates. Dostępne są cztery siły: Extra Light, Light, Medium & Strong.

Szczegóły produktu
Kod: PAPSPRINGSSTRONG
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: wszystkimi reformerami/wszystkimi Cadillacami.
Wymiary: 47cm (L)
Waga: 650g
Kolor: Zielony
Materiał: Wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem.


Od 295zł*  
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


  • Akcesoria do ćwiczeń na reformerze