R8-Pro Pilates Reformer

R8-Pro to nasz nowy, lekki komercyjny Reformer klasy podstawowej, który został wprowadzony na rynek pod koniec 2023 roku.
R8 oznacza Retro (8 kół), ponieważ został zaprojektowany w celu odtworzenia wielu oryginalnych cech "klasycznych reformerów" Josepha Pilatesa. Obejmuje to odległości między wózkiem a drążkiem na stopy, wymiary wózka, pozycje drążka sprężynowego, wysokość drążka na stopy i wysokość samego Reformera.
Pomimo swych klasycznych cech, R8-Pro to współczesny Reformer, który został zaprojektowany z 4 wysokościami drążka, w tym płaską pozycją i wieloma systemami szybkiej regulacji.
R8-Pro jest wyposażony w 4 sprężyny, ale wyjątkowo ma opcję (i miejsce) na dodanie piątej sprężyny. Zawiera również naszą opatentowaną belkę sprężynową Rapid Change z 3 pozycjami do szybkiej i płynnej regulacji pozycji wózka. Liny R8-Pro można również szybko regulować za pomocą naszych regulatorów Pro Rope, które wygodnie znajdują się za podpórkami na ramiona.
R8 to nasz pierwszy Reformer w kategorii "light commercial", co oznacza, że jest idealny zarówno do domowych studiów, jak i komercyjnych konfiguracji o niewielkim zużyciu.
Gwarancja R8 Pro obejmuje użytkowanie domowe i obejmuje ograniczone lekkie użytkowanie komercyjne - do 20 godzin tygodniowo. Reformer ten ma również limit wagi użytkownika wynoszący 120 kg.
Jest to niezwykle kompaktowy Reformer, wysokiej jakości i wydajności.
R8-Pro to najlepszy lekki Reformer komercyjny na rynku. Jego uznanie dla klasycznej geometrii Pilates Reformer - w połączeniu z łatwością użytkowania, szerszym zakresem regulacji, dopasowywuje się do różnych kształtów i rozmiarów ciała - wszystko to sprawia, że jest to bardzo wszechstronny Reformer o nowoczesnym podejściu do klasycznego tematu.

Reformer jest dostępny w wersji z czarną lub białą ramą.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERR8
Marka: Align-Pilates
Wymiary: 248cm (dł.) × 67cm (szer.) × 23cm (wys.)
Waga: 59,1 kg

Od 11 500 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Reformer R8-Pro na wyższych nóżkach

Reformer R8-Pro można postawić na wyższych nogach.  
Idealny do mieszanych studiów Pilates, umożliwiając wygodne przesuwanie reformera na boki do ćwiczeń Pilates na macie. Co więcej, przedłużenia nóg są wyposażone w kółka, które zapewniają łatwe manewrowanie w studio lub w domu.

Cechy:
- Regulacja wysokości
- Wolnostojąca konstrukcja: łatwy do postawienia w różnorodnych studiach Pilates dla dodatkowej wygody
- Manewrowość: łatwe przemieszczanie dzięki kółkom do wszechstronnego użytku w studio lub w domu


Szczegóły produktu:
Marka: Align-Pilates
Kolor: Czarny, Biały
Kompatybilny z: R8-Pro Pilates Reformer

Od 12 200 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do PolskiPlatforma materaca

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój Align-Pilates Reformer o platformę, aby uzyskać dodatkowe wyściełanie stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej.  
Wymiary: 68cm (L) x 26cm (W) x 5,5cm (D)
Waga: 3.1kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości. Tapicerka vinylowa  odporna na ścieranie.


Od 450 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Deska Jump Board dla Reformerów z serii C, F & R, H

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera Pilates. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy do swojego repertuaru Pilates dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Jump Board jest kompatybilny z wszystkimi reformerami Align-Pilates serii C, F, R. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPC1
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie serie C/F/H/R.
Wymiary: 52cm (L) x 58cm (W)
Waga: 7kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 495,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

      Mata ochronna pod refromer

Mata jest przeznaczona do użytku pod wszystkie reformery Align-Pilates. Zapewnia doskonałą ochronę podłogi. Posiada uszczelnione krawędzie i antypoślizgową podstawę, oferując wysoki poziom przyczepności. 
Odporność chemiczna, PVC pomagają chronić podłogę i tłumić dźwięk, jak również pomagają przedłużyć żywotność maszyny chroniąc ją przed dostaniem się włókien dywanowych i kurzu do wszelkich ruchomych części reformera.
Świetny dodatek do Twojego studia lub domu!

Ważna uwaga dotycząca maty do reformera: Jeśli podłoga jest polakierowana lakierami na bazie wody, pozwól na co najmniej 3 miesiące pełnego czasu schnięcia przed użyciem któregokolwiek z naszych produktów. Nadaje się tylko na podłogi zabezpieczone lakierami bez rozpuszczalników. Brak przyczepności po zamoczeniu.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMACHINE100250BLK
Brand: Align-Pilates
Kolor: Czarny
Wymiary: 2,5m (L) x 100cm (W) x 4,5mm (D)
Waga: 3kg
Materiał: PVC wolny od ftalanów


Od 499 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Sprężyny wymienne do reformerów i Cadillac'a

Wszystkie sprężyny Align-Pilates są wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem. Te 47cm sprężyny są przeznaczone do użytku na reformatorach Pilates, jak również na pół i pełnym Cadillacu Pilates.
Dostępne są cztery siły: Extra Light, Light, Medium & Strong.
Szczegóły produktu:
Kod: PAPSPRINGSSTRONG
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: wszystkimi reformerami/wszystkimi Cadillacami.
Wymiary: 47cm (L)
Waga: 650g
Kolor: Zielony
Materiał: Wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem.

Od 295zł*  
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski