M8-Pro Maple Wood Pilates Reformer


Align-Pilates M8-Pro Pilates Reformer jest wykonany z litego północnoamerykańskiego klonu i został zaprojektowany tak, aby połączyć klasyczny styl z nowoczesną funkcjonalnością. M8-Pro oferuje wyrafinowaną wydajność, oferując jednocześnie szeroki zakres regulacji, luksusowy ponadwymiarowy wózek oraz 104 cm płynnej i cichej jazdy. Reformer ten został zaprojektowany z myślą o studiu, rehabilitacji lub użytku prywatnym, a innowacyjna konstrukcja oferuje wiele łatwych regulacji, aby zapewnić pełną elastyczność w użyciu. Podstawową zmianą w stosunku do poprzedniego modelu (M2-Pro) jest to, że M8-Pro wykorzystuje nasz pręt sprężynowy Rapid Change (RC), dzięki czemu pręt sprężynowy może być regulowany jedną ręką.

W komplecie z reformerem znajduje się zdejmowana klonowa platforma do stania, haki do przechowywania Gondoli oraz zdejmowane, wyśrodkowane podpórki na ramiona, umożliwiające wybór pozycji na szerokość ramion. M8-Pro może być również wyposażony w opcjonalną, tapicerowaną deskę do skakania, która jest wymienna z platformą stojącą. Możesz również przekształcić M8-Pro w Half Cadillac, przekształcając go w całkowicie płaskie łóżko za pomocą dwuczęściowego  konwertera materaca i platformy. Maks. waga użytkownika: 150kg

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERM8
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 249cm (L) x 76cm (W) x 43cm (H)
Waga: 80kg

Od 18,900 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Rama Half Cadillac dla Reformerów z serii A, C i M

Przekształć swój reformer w Half Pilates Cadillac lub używaj przy ścianie z dodatkowym uchwytem ściennym. Wieża Align-Pilates Half Cadillac jest kompatybilna z wszystkimi reformerami serii A, M i C, a także kompatybilna z uchwytem ściennym do używania przy ścianie bez reformera.
Wieża Half Cadillac urozmaica treningi pilates. Montaż trwa około 10 minut, można go kupić z reformerem jako zestaw lub dodać w późniejszym czasie.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Dostarczony z tym urządzeniem pasek bezpieczeństwa jest przeznaczony wyłącznie do tego, aby zapobiec niebezpiecznemu wychyleniu się drążka swing through w dół pod wpływem napięcia i uderzeniu użytkownika, głównie wtedy, gdy jest on sprężynowany od spodu drążka, a użytkownik leży pod nim. Pasek bezpieczeństwa nie jest przeznaczony do przekształcenia drążka wahadłowego w sztywny drążek, na którym można usiąść, uklęknąć, stanąć, zawisnąć, rozhuśtać się lub wspiąć się na niego całym ciężarem ciała lub jego częścią. Drążek wahadłowy jest przeznaczony do ćwiczeń typu push/swing through, bez sprężynowania lub z dołączonymi sprężynami. Nie jest zaprojektowany do wytrzymywania oporu pochodzącego z innego źródła niż dostarczone sprężyny, ani do ćwiczeń izometrycznych lub z ciężarem ciała wykonywanych pod dowolnym kątem. Ćwiczenia polegające na staniu, klękaniu lub siedzeniu na drążku lub ramionach podporowych, huśtaniu się na drążku lub ramionach podporowych, zwisaniu na drążku lub ramionach podporowych, lub bocznym ciągnięciu lub pchaniu na drążek lub ramiona boczne nie są zgodne ze specyfikacją konstrukcyjną tego sprzętu i grożą poważnymi obrażeniami użytkownika.

Co jest zawarte w zestawie?

Rama Half Cadillac
1 para pasów na stopy
1 para uchwytów do rąk
2 pary szybko regulowanych uchwytów sprężynowych z podwójnym oczkiem
8 aluminiowych karabinków
8 podwójnie zakończonych klipsów dla psów
Zawiera 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPHALFCADA2
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: serią A/M/C. 
Wymiary: 189cm od podłogi
Waga: 30kg
Materiał: Pełna rama górna ze stali nierdzewnej

Od 6,900 zł*
 
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski
Konwerter materaca dla Reformerów z serii M

Rozszerz swój reformer o dodatkowy konwerter materacy do reformerów Align-Pilates M*-Series, który musi być używany w połączeniu z Platform Extender dostępnym tutaj, aby przekształcić reformer w całkowicie płaskie łóżko. Całkowicie płaskie łóżko może być używane w połączeniu z półcadillaciem w celu dodania dodatkowego repertuaru lub jako obszar do pracy na macie. Dodając tę dodatkową opcję do swojego reformera, można wygodnie zmienić przeznaczenie reformera dla klientów lub w domu. Zwiększ wszechstronność przestrzeni swojego studia Pilates dzięki temu konwerterowi materacy! Kompatybilny z reformerami serii M.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMATM2P
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: Wszystkie serie M. Z wyjątkiem M1.
Wymiary: 111,5cm (L) x 69,5cm (W)
Waga: 13.84kg
Materiał: Wykonane z ramą z drewna klonowego i pokryciem z faux skóry.


Od 1650 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do PolskiPlatforma przedłużająca materac 
dla Reformerów z serii M

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój reformer Align-Pilates M o platformę, która zapewnia dodatkową wyściółkę dla stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej. Przedłużacz platformy może być również używany w połączeniu z konwerterem materaca, aby przekształcić reformer w całkowicie płaskie łóżko. W pełni płaskie łoże może być używane w połączeniu z półcadillaciem, aby dodać dodatkowy repertuar lub jako obszar do pracy na macie. Kompatybilny z reformerami serii M.

Szczegóły produktu:
Kod: PAPMATPLATM2P
Marka: Align-Pilates
Kompatybilny z: Wszystkie serie M. Z wyjątkiem M1.
Wymiary: 69,5cm (L) x 29cm (W)
Waga: 3.8kg
Materiał: Wykonane z ramą z drewna klonowego i pokryciem z faux skóry.

Od 630 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Jump Board Reformerów z serii M

Jednym z najpopularniejszych akcesoriów do reformera z serii M jest Align-Pilates Maple Jump Board, który zapewnia stabilną podstawę do ćwiczeń plyometrycznych. Dodaj dynamiczne ruchy do swojego repertuaru Pilates, aby uzyskać świetny trening cardio! Wykonany z drewna klonowego i podkładki pokrytej sztuczną skórą. Możliwe jest późniejsze dodanie Jump Board bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji.

Mocna i stabilna platforma do ćwiczeń plyometrycznych
Wykonana z drewna klonowego
Kompatybilny z reformerami serii M,
Szczegóły produktu:
Kod: PAPJUMPM2P
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: Wszystkie serie M. Z wyjątkiem M1.
Wymiary: 77,5cm (L) x 57,5cm (W)
Waga: 8.4kg
Materiał: Wykonany z drewna klonowego i podkładki pokrytej sztuczną skórą.


Od 1170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


         Poduszka pod szyję

Align-Pilates Neck Pillow wspiera naturalną krzywiznę szyi podczas wykonywania ćwiczeń na reformerze Pilates. Wykonana z pianki EVA pokrytej winylem, Neck Pillow jest super wygodną alternatywą dla podniesienia podkładki pod głowę Twojego reformera. Należy pamiętać, że Neck Pillow nie powinien być używany ze wszystkimi ćwiczeniami; 1) Nie używaj Neck Support Pillow do ćwiczeń, które wymagają podniesienia bioder wyżej niż głowy. 2) Poduszka Neck Support Pillow zapewnia komfort, wsparcie i wyrównanie postawy podczas ćwiczeń na reformerze wykonywanych w pozycji leżącej na plecach.

Szczegóły produktu
Kod: PAPNECKPAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie Reformery.
Wymiary: 27cm (L) x 15cm (W)
Waga: 300g
Materiał: Pianka EVA pokryta winylem

Od 170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


      Mata ochronna pod refromer

Mata jest przeznaczona do użytku pod wszystkie reformery Align-Pilates. Zapewnia doskonałą ochronę podłogi. Posiada uszczelnione krawędzie i antypoślizgową podstawę, oferując wysoki poziom przyczepności. 
Odporność chemiczna, PVC pomagają chronić podłogę i tłumić dźwięk, jak również pomagają przedłużyć żywotność maszyny chroniąc ją przed dostaniem się włókien dywanowych i kurzu do wszelkich ruchomych części reformera.
Świetny dodatek do Twojego studia lub domu!

Ważna uwaga dotycząca maty do reformera: Jeśli podłoga jest polakierowana lakierami na bazie wody, pozwól na co najmniej 3 miesiące pełnego czasu schnięcia przed użyciem któregokolwiek z naszych produktów. Nadaje się tylko na podłogi zabezpieczone lakierami bez rozpuszczalników. Brak przyczepności po zamoczeniu.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMACHINE100250BLK
Brand: Align-Pilates
Kolor: Czarny
Wymiary: 2,5m (L) x 100cm (W) x 4,5mm (D)
Waga: 3kg
Materiał: PVC wolny od ftalanów


Od 499 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski