R8-Pro Reformer

R8-Pro to nasz nowy, lekki komercyjny Reformer klasy podstawowej, który został wprowadzony na rynek pod koniec 2023 roku.
R8 oznacza Retro (8 kół), ponieważ został zaprojektowany w celu odtworzenia wielu oryginalnych cech "klasycznych reformerów" Josepha Pilatesa. Obejmuje to odległości między wózkiem a drążkiem na stopy, wymiary wózka, pozycje drążka sprężynowego, wysokość drążka na stopy i wysokość samego Reformera. 
Pomimo swych klasycznych cech, R8-Pro to współczesny Reformer, który został zaprojektowany z 4 wysokościami drążka, w tym płaską pozycją i wieloma systemami szybkiej regulacji.
R8-Pro jest wyposażony w 4 sprężyny, ale wyjątkowo ma opcję (i miejsce) na dodanie piątej sprężyny. Zawiera również naszą opatentowaną belkę sprężynową Rapid Change z 3 pozycjami do szybkiej i płynnej regulacji pozycji wózka. Liny R8-Pro można również szybko regulować za pomocą naszych regulatorów Pro Rope, które wygodnie znajdują się za podpórkami na ramiona.
R8 to nasz pierwszy Reformer w kategorii "light commercial", co oznacza, że jest idealny zarówno do domowych studiów, jak i komercyjnych konfiguracji o niewielkim zużyciu. 
Gwarancja R8 Pro obejmuje użytkowanie domowe i obejmuje ograniczone lekkie użytkowanie komercyjne - do 20 godzin tygodniowo. Reformer ten ma również limit wagi użytkownika wynoszący 120 kg. 
Jest to niezwykle kompaktowy Reformer, wysokiej jakości i wydajności. 
R8-Pro to najlepszy lekki Reformer komercyjny na rynku. Jego uznanie dla klasycznej geometrii Pilates Reformer - w połączeniu z łatwością użytkowania, szerszym zakresem regulacji, dopasowywuje się do różnych kształtów i rozmiarów ciała - wszystko to sprawia, że jest to bardzo wszechstronny Reformer o nowoczesnym podejściu do klasycznego tematu.

Reformer jest dostępny w wersji z czarną lub białą ramą.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERR8
Marka: Align-Pilates
Wymiary: 248cm (dł.) × 67cm (szer.) × 23cm (wys.)
Waga: 59,1 kg

Od 11 500 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Reformer R8-Pro na wyższych nogach

Reformer R8-Pro można postawić na wyższych nogach.  
Idealny do mieszanych studiów Pilates, umożliwiając wygodne przesuwanie reformera na boki do ćwiczeń Pilates na macie. Co więcej, przedłużenia nóg są wyposażone w kółka, które zapewniają łatwe manewrowanie w studio lub w domu.

Cechy:
- Regulacja wysokości
- Wolnostojąca konstrukcja: łatwy do postawienia w różnorodnych studiach Pilates dla dodatkowej wygody
- Manewrowość: łatwe przemieszczanie dzięki kółkom do wszechstronnego użytku w studio lub w domu


Szczegóły produktu:
Marka: Align-Pilates
Kolor: Czarny, Biały
Kompatybilny z: R8-Pro Pilates Reformer

Od 12 200 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Przedłużenie platformy materaca

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój Reformer o platformę przedłużenia materaca, która zapewnia dodatkową wyściółkę dla stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej. 

Wymiary: 70cm (L) x 29cm (W)
Waga: 3.8kg
Materiał: Ply board z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości materiał EVA dla trwałości i doskonałej pamięci wraz z odporną na ścieranie tapicerką vinylową.

Od 400 zł*
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Jump Board dla Reformerów z serii C, F & R

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera Pilates. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy do swojego repertuaru Pilates dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Jump Board jest kompatybilny z wszystkimi reformerami Align-Pilates serii C, F, H, R.

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPC1
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie serie C/F/H.
Wymiary: 52cm (L) x 58cm (W)
Waga: 7kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 495,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

        Poduszka pod szyję

Align-Pilates Neck Pillow wspiera naturalną krzywiznę szyi podczas wykonywania ćwiczeń na reformerze Pilates. Wykonana z pianki EVA pokrytej winylem, Neck Pillow jest super wygodną alternatywą dla podniesienia podkładki pod głowę Twojego reformera. Należy pamiętać, że Neck Pillow nie powinien być używany ze wszystkimi ćwiczeniami; 1) Nie używaj Neck Support Pillow do ćwiczeń, które wymagają podniesienia bioder wyżej niż głowy. 2) Poduszka Neck Support Pillow zapewnia komfort, wsparcie i wyrównanie postawy podczas ćwiczeń na reformerze wykonywanych w pozycji leżącej na plecach.

Szczegóły produktu
Kod: PAPNECKPAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie Reformery.
Wymiary: 27cm (L) x 15cm (W)
Waga: 300g
Materiał: Pianka EVA pokryta winylem

Od 170 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski