Kim jesteśmy?

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii, Align-Pilates jest wiodącą europejską marką produkującą sprzęt do ćwiczeń Pilates, która jest dostępna w ponad 28 krajach. Align-Pilates oferuje kompleksowy zakres wyposażenia komercyjnych studiów pilates, jak również innowacyjny wybór domowych reformerów pilates oraz wszystkie maty, rekwizyty i drobny sprzęt niezbędny do pracy na macie.

Nasza misja
Sprzęt Align-Pilates jest używany przez sportowców w wielu elitarnych dyscyplinach, gdzie korzyści płynące z wykorzystania sprzętu Pilates w treningu i rehabilitacji są szeroko rozumiane. Naszą misją jest przybliżenie tychże korzyści płynących z praktyki Pilatesu na sprzęcie jak najszerszej grupie odbiorców. Czynimy to poprzez obniżanie kosztów wysokiej jakości sprzętu do pilatesu, aby pomóc w rozprzestrzenianiu się komercyjnych studiów pilatesu, które zostały ograniczone w wielu krajach z powodu wysokich kosztów. Podobnie, Align-Pilates opracował gamę innowacyjnych domowych reformerów Pilates, które stoją lub składają się do łatwego przechowywania. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Wyłącznym dystrybutorem produktów Align-Pilates w Polsce jest:
Align-Pilates Polska 

KC Agency
Kurpińskiego 19
63-940 Gołaszyn
NIP 6991859837


Align-Pilates Polska is a trading name of KC Agency (Registered Company #6991859837) and is the official distributor of Align-Pilates equipment in Poland.

Align-Pilates is a registered trademark of Align-Pilates Equipment Ltd UK (Registered #09206328)

     AKTUALNOŚCI

Aż trzy reformery Align-Pilates znalazły się na liście                                            najlepszych reformerów 2023!!!

https://pilatesreformersplus.com/blogs/news/the-best-pilates-reformers-equipment-buying-guide?fbclid...